DVD ŽUPANJA

193

U Gunji održan Sajam sigurnosti i prevencije

Policijska uprava vukovarsko-srijemska uz potporu Ravnateljstva policije Ministarstva unutarnjih poslova te u partnerstvu s Vukovarsko-srijemskom Županijom, Vijećem za prevenciju općine Gunja te odgojno-obrazovnim ustanovama, institucijama, organizacijama i udrugama organizirala je godinu dana nakon katastrofalne poplave na području Vukovarsko-srijemske županije Sajam sigurnosti i prevencije na kojem je sudjelovao i naš DVD.

Sajam sigurnosti i prevencije održan je u Gunji, u prostoru Osnovne škole «Antun i Stjepan Radić» u petak, 18. rujna, od 10 do 14,30 sati. S obzirom da su katastrofalne poplave prije godinu dana zahvatile i područje susjedne Bosne i Hercegovine na Sajmu prevencije sudjelovali su i učenici osnovnih škola s područja Bosne i Hercegovine, iz Općine Orašje i Distrikta Brčko.

Sajam prevencije predstavlja događaj na kojem se zajedničkim radom svih uključenih partnera djeci i mladima kao i lokalnoj zajednici u cjelini promovira humanitarni, društveno odgovorni, preventivno edukativni rad kao i kultura prevencije.