DVD ŽUPANJA

193

DVD-u Županja Povelja Vukovarsko-srijemske Županije

Svečanosti je nazočila Predsjednica Republike Hrvatske mr.sc. Kolinda Grabar Kitarović, potpredsjednik Vlade i ministar obrane Damir Krstičević, izaslanica Predsjednika Vlade RH i ministrica Gabrijela Žalac, načelnik Glavnog stožera HV general zbora Mirko Šundov, nadbiskup Hranić, ostali visoki dužnosnici Republike Hrvatske, gosti iz susjednih država, hrvatskih županija i gradova, predstavnici vojske i policije, crkveni velikodostojnici te čelnici naše županije, gradova i općina.

Na svečanoj su sjednici dodijeljena i ovogodišnja priznanja zasluženim pojedincima i pravnim osobama s područja Vukovarsko-srijemske županije.
Dobitnik Povelje Županije je i DVD Županja u povodu obilježavanja 130 godina postojanja te ostvarenja u području humanitarnog djelovanja.