DVD ŽUPANJA

193

Godišnja Skupština 27.03.2021.

U prostorijama društva 27.ožujka 2021., uz poštivanje svih propisanih epidemioloških mjera u zaštiti od COVIDA-19., održana je 134. redovna i izborna godišnja skupština DVD-a Županja , gdje smo od važnijih točki dnevnog reda usvojili zajedničko izvješće o radu Upravnog odbora i Zapovjedništva, i financijsko izvješće Upravnog odbora za 2020.godinu, te je izabrano vodstvo u narednom petogodišnjem mandatu.
Predsjednik - Mladen Mikić
Zamjenik predsjednika - Darko Benaković
Zapovjednik - Vladimir Balentović
Zamjenik zapovjednika - Franjo Frketić
Tajnik - Josip Juzbašić
Blagajnik - Antun Bačić
Upravni odbor : Mladen Mikić (predsjednik), Darko Benaković, Vladimir Balentović, Franjo Frketić, Josip Juzbašić, Igor Trpković, Zdenko Bučar, Antun Filipović i Antun Bačić
Članovi Zapovjedništva: Vladimir Balentović, Franjo Frketić, Dario Župarić, Ignjac Nikolić i Josip Juzbašić
Članovi Nadzornog odbora: Zdenko Dabić (predsjednik), Denis Balen i Matej Pavelić