DVD ŽUPANJA

193

DVD Županja na Međunarodnoj utrci vatrogasaca

Održana je sedmu godinu za redom u organizaciji zagrebačkih vatrogasaca. Riječ je o utrci humanitarnog karaktera, a uplate za sudjelovanje uplaćuju se u korist Udruge roditelja vitalno ugrožene djece, Kolibrići. Osim vatrogasaca iz Hrvatske na utrci su nastupili i vatrogasci iz Mađarske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Francuske.

Natjecatelji su bili podijeljeni u pet kategorija i to za žene, djecu, open, light i strong, a cilj je bio što prije popeti se na 31. kat Upravne zgrade VMD-a preko 666 stepenica. Najuspješniji predstavnik našeg DVD-a bio je Antonio Paradžik, zadanu dionicu prošao je za 7:25 minuta što mu je donijelo 19. mjesto u ukupnom poretku.
Darko Benaković je osvojio ukupno 37 mjesto za 8:12 minuta, ali u poretku od 40-50 godina osvojio je 3 mjesto.
Ostali članovi Igor Trpković bio je 46. sa vremenom 8:50, dok je Vladimir Balentović osvojio 72 mjesto sa vremenom 11:07 od ukupno 83 sudionika kategorije open.
Čestitka svima, cilj je ostvaren, pomoć djeci.